Någon av läsarna med chans på 13 i Eurotipset?
8 mars, 2011//
Vänner till mig är kvar med 7 olika tecken, alla med Everton som spik. Om någon av läsarna är kvar så hör av er, så kanske ni kan göra någon deal om ni har Everton garderat och därmed öka chanserna att få ta del av jackpotten.
Posted in Speltips
7 Kommentarer
Lämna en kommentar
Du måste vara inloggad för att skriva en kommentar
sprack själv på leeds, men har chans på 12 iaf.. får tacka för tipset om jackpotten, fick mig att slänga in en M8 på topptipset också som satt. 🙂
jag sitter med:
1X
2
1
på sista 3.
Sprack på Leeds. För överstreckade för att betala för, kände jag. Annars hade jag helgarderat Everton.
Nattuggletips till basketen inatt spelar Portland Trail Blazers +10.0 till 1.76 mot Miami Heat. BET365. Tycker detta spelet är riktigt gut och sätter 4/10 units. Testar även 1 units på underspelet under 188.0 i samma match till 1.90. Linan är väl hyfsat korrekt egentligen men förutsättningarna nu med formdip i Miami Heat bl.a. gör att jag testar spel.
//SPearmoonn
Är tyvärr inte i närheten av Jackie di Jack…. ;-(
Sprack på Bristol C där ja hade X2. Har 1, 1X2, 1 på sista tre. Mao spik på Everton och Tottenham. Blir nog ”bara” någon tusenlapp på 12 tyvärr om båda sitter…och kanske pengarna tillbaks på ett ganska stort system.
Grymt Hatten att du lägger upp betfairs/SVS streck på Europatipset med. Fortsätt gärna med det om du har tid så är nog fler än jag mkt tacksam.
Försökte mig på det här gratisprogrammet SmarTips (http://www.smartips.se/) som emil länkade till häromdan. Men kopplar inte hur man ska skriva in Betfairs odds för att få ut streckprocent, eller om det äns går. Någon som vet? emil?
Fin den spearmoon… var oxå sugen men blev avrådd 🙁
Tja där behövde man ju inte handicapet då Portland vann med 9poäng så totalt 19poäng tillgodo och fint plus. Underspelet till mini satt dock inte men lirade man som jag skrev så plus 2.04u.
Miami verkligen i formsvacka 6 raka torsk för storlaget.
Formsvacka har även jag haft med en tung vinter på ungefär break-even vilket märks på de tips jag skrivit här med, 8st totalt 5 har suttit, ungefär pengarna tillbaka totalt vilket är dåligt….
//SPearmoonn